Dla zapewnienia większej wygody naszych użytkowników głównie w celu dostosowania wyglądu strony do ich preferencji, rodzaju przeglądarki, preferowanego języka, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych (standardowo przesyłanych przez przeglądarkę) oraz wykorzystywania tzw. plików cookie. Możemy wykorzystywać tak zebrane dane w celu wykonywania analiz atrakcyjności treści oraz pozostałych statystyk. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu
   
« Powrót

Fundacja KGHM Polska Miedź nagrodzona

Fundacja KGHM Polska Miedź nagrodzona

2019-05-28

Fundacja KGHM Polska Miedź została wyróżniona Złotą Odznaką Honorową Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego.

 

 

Wyróżnienie zostało przyznane przez samorządowców podczas czwartkowej sesji (23 maja) sejmiku województwa dolnośląskiego. Wręczył je Andrzej Jaroch - przewodniczący Sejmiku oraz Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

 


 

 

Odznaczenie dla Funacji odebrał prezes zarządu KGHM Marcin Chludziński - Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za zysk i wynik, z którego możemy być dumni, ale też za otoczenie i miejsce w którym funkcjonujemy.

 

W uzasadnieniu przyznania nagrody napisano, że działalność Fundacji oparta jest na najwyższych standardach współpracy z otoczeniem. Wspiera społeczności lokalne, kultywuje tradycje, pamięta o historii i buduje przyszłość dla następnych pokoleń. Aktywność Fundacji zyskała wymiar ponadregionalny i jest zauważalna wszędzie tam, gdzie jest obecny KGHM. Beneficjentami są zarówno instytucje, jak i osoby fizyczne.