Konkurs Fundacja KGHM dla OSP rozstrzygnięty!

2023-10-06

Mając na względzie dobro i bezpieczeństwo społeczeństwa Fundacja KGHM Polska Miedź ogłosiła konkurs pn.: „Fundacja KGHM dla OSP". Do wygrania było nawet 50 tys. zł!

Konkurs skierowany był do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu całego kraju. Odzew zaskoczył Zarząd Fundacji KGHM Polska Miedź . Do konkursu zgłosiło się aż 4087 Jednostek OSP. Każda z nich mogła wnioskować o maksymalnie 50 tys. dofinansowania.

W ramach konkursu 365 Jednostek OSP wzbogaci się o profesjonalne wyposażenie m.in. o sprzęt ratownictwa technicznego, wodnego, medycznego, wysokościowego, poszukiwawczo-ratowniczego czy wyposażenie ochronne dla strażaków. Lista laureatów znajduje się poniżej. Obdarowanym Jednostkom gratulujemy.

article-full-content-attachment

Lista_OSP