Pełny wykaz darowizn dla instytucji za rok 2017

2018-02-05

Na stronie Fundacji KGHM dostępny jest pełny wykaz darowizn, jakie przekazaliśmy na rzecz instytucji w roku 2017.

Łącznie nasza Fundacja przekazała różnym organizacjom 14 641 850,96 zł na realizację ważnych inicjatyw lokalnych i regionalnych, a także o skali ogólnopolskiej.

Jak co roku Fundacja KGHM na swojej stronie internetowej publikuje wykaz darowizn jakich udzieliła szpitalom, szkołom, parafiom, instytucjom sportowym i kulturalnym czy innym organizacjom prospołecznym.

Przekrój instytucji, które występowały do nas o wsparcie jest dość szeroki, a ich cele, na które otrzymały od nas wsparcie zostały zawarte w zestawieniu.

W roku 2017 dofinansowaliśmy 432 projekty z obszarów zdrowia i bezpieczeństwa, sportu i rekreacji, nauki i edukacji oraz kultury i tradycji na łączną kwotę 14 641 850,96 zł.

Szczegółowe dane zostaną przedstawione w sprawozdaniu Fundacji KGHM, które opublikujemy na przełomie lutego i marca.

Wykaz darowizn Fundacji KGHM dla instytucji za rok 2017 PDF >>