Pomóż nam pomagać! Przekaż 1 proc.

2018-02-08

Jeśli nie wiesz komu przekazać 1%, nie zostawiaj pustego pola w formularzu rozliczeniowym! Uzupełnij je o dane Fundacji KGHM Polska Miedź wpisując KRS: 0000154740.

Na Fundację KGHM Polska Miedź mogą liczyć ludzie potrzebujący pomocy w zakresie ratowania życia i zdrowia.

W ubiegłym roku tylko na pomoc osobom fizycznym Fundacja KGHM  przeznaczyła blisko 1 milion złotych. Wspieramy także szpitale, szkoły, instytucje sportowe i kulturalne, a także wiele innych organizacji prospołecznych.

W tę pomoc możesz włączyć się i Ty – wystarczy, że przekażesz swój podatkowy 1 procent.

Darowizna 1%, jako kwota przekazywana przez jedną osobę, jest małą sumą, ale jakże ważną dla wielu organizacji pożytku publicznego. Natomiast kilka, czy kilkanaście złotych ofiarowanych przez wielu darczyńców składa się już na pewną sumę, dzięki której obdarowane organizacje mają szansę nieść pomoc dzieciom, ludziom ubogim, chorym i niepełnosprawnym czy realizować ważne społecznie inicjatywy.

Jeśli nie wiesz komu przekazać 1%, nie zostawiaj pustego pola w formularzu rozliczeniowym! Uzupełnij je o dane Fundacji KGHM Polska Miedź wpisując KRS: 0000154740, Ciebie to nic nie kosztuje, a dzięki temu wspólnie pomożemy innym.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom, jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za dotychczas udzielone wsparcie dla naszej Fundacji!