Dla zapewnienia większej wygody naszych użytkowników głównie w celu dostosowania wyglądu strony do ich preferencji, rodzaju przeglądarki, preferowanego języka, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych (standardowo przesyłanych przez przeglądarkę) oraz wykorzystywania tzw. plików cookie. Możemy wykorzystywać tak zebrane dane w celu wykonywania analiz atrakcyjności treści oraz pozostałych statystyk. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu
   
« Powrót

Rejs w nagrodę dla najlepszych uczniów

Rejs w nagrodę dla najlepszych uczniów

2016-10-05

Dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, aktywność w ramach wolontariatów – to tylko niektóre warunki, jakimi musieli sprostać uczniowie głogowskiego gimnazjum nr 2. Najlepsi popłyną w rejs współfinansowany przez Fundację KGHM Polska Miedź.

Uczniowie wyruszą w podróż 27 marca, więc na pełnym morzu spędzą najbliższą Wielkanoc. Będą żeglować na Pogorii, słynnym trzymasztowcu, na którym regularnie odbywa się „Szkoła pod żaglami". Co ciekawe, z inicjatywą rejsu wyszli sami uczniowie. Żeby przekonać do pomysłu dyrektor szkoły Wiesławę Wysocką, nakręcili specjalny film. Szkoła przygotowała projekt wyprawy i zwróciła się o wsparcie do Fundacji KGHM Polska Miedź, która przekazała na ten cel 40 tysięcy złotych.