preloading preloading preloading preloading

Zdrowie i bezpieczeństwo
TWOJE PIĘĆ MINUT
SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ (PPP)
DLA GIMNAZJALISTÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Laboratoria XXI wieku

2018-10-03

Startujemy z nowym konkursem edukacyjnym „Laboratoria XXI wieku."

Pora na kolejne wyzwanie, po „Miedzianej Szkole Matematycznej". Tym razem pomożemy szkołom podstawowym w doposażeniu ich pracowni chemiczno-fizycznych w specjalistyczny sprzęt oraz pomoce naukowo-dydaktyczne.

Nasz konkurs „Laboratoria XXI wieku" skierowany jest do publicznych szkół podstawowych i ich zespołów położonych na terenie powiatów: głogowskiego, legnickiego, lubińskiego, polkowickiego, bolesławieckiego, jaworskiego oraz złotoryjskiego.

Dzięki niemu, chcemy wesprzeć finansowo w formie darowizny, najlepsze projekty polegające na utworzeniu nowoczesnej szkolnej pracowni chemiczno-fizycznej.
Nagrodzimy szkoły podstawowe, które w przesłanym wniosku do Fundacji KGHM Polska Miedź wyróżnią się kreatywnością i pomysłowością w sposobie zmodernizowania swojej pracowni lub stworzenie jej od podstaw, a ich projekty w znaczny sposób wpłyną na polepszenie warunków nauczania w ich szkołach.

Udział w programie jest bezpłatny. Wystarczy tylko chcieć.
Dyrektorze, nauczycielu! Chcesz mieć nowocześnie wyposażoną szkołę to zgłoś się do konkursu „Laboratoria XXI wieku".
Rodzicu! Jeśli chcesz, żeby szkoła uczyła twoje dziecko ciekawości świata, kreatywnego myślenia - powiedz o konkursie nauczycielowi.
Uczniu! Jeśli chcesz mieć ciekawe zajęcia, rozwijać swoje pasje oraz odkrywać ciekawą stronę przedmiotów ścisłych - zachęć swojego nauczyciela do udziału w konkursie.

Każda Szkoła przedstawia projekt wraz z załącznikami, sporządzony na formularzu wniosku o darowiznę zamieszczonym na stronie internetowej Fundacji KGHM Polska www.fundacjakghm.pl w zakładce złóż wniosek dla instytucji.
Wniosek należy przesłać na adres: Fundacja KGHM Polska Miedź, 59-301 Lubin, ul. M.Skłodowskiej-Curie 48.

Nabór wniosków do 26 października 2018 r.

Szczegóły konkursu w poniższym regulaminie.

article-full-content-attachment

Wniosek o darowiznę

Wniosek on-line Chcesz wnioskować o darowiznę dla osoby fizycznej lub instytucji? Zapraszamy do sekcji, w której znajdują się wszystkie potrzebne informacje i formularze.